Vážení rodiča, milí klienti nášho centra!

Od 1. 9. 2020 je nutné vyplniť nasledovné dokumenty:

Vyhlásenie o bezinfekčnosti  PDF  DOCX
Dotazník pre rodiča  PDF   DOCX

 

V čase trvania karantény a epidemiologických opatrení Vám chceme ponúknuť niekoľko riešení, ktoré vieme pre Vás, Vaše deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami urobiť.

  1. konzultácie cez telefón, maily, príp. iné ako osobné – k už zrealizovaným diagnostickým odborným vyšetrenia, ich výsledkom, poradenstvo ku vzdelávaniu a pod.
  2. Poradenstvo a odporúčania ku možnostiam práce na doma pre klientov, ktorí u nás navštevujú logopedické, špeciálno-pedagogické a/alebo psychologické intervencie. Je možnosť aj posielania pracovných listov, cvičení – po predošlej dohode s príslušným odborným zamestnancom. 

POSTUP:

Napíšte nám, prosím, jednoduchý mail so žiadosťou – návrhom – o akú službu máte záujem. Spojíme Vás s príslušným naším odborníkom a ďalej budete spolu komunikovať.

Adresa na Vaše maily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SMS: 0911/243 882

Prajeme Vám pevné zdravie a dúfame, že spoločne tieto ťažkosti prekonáme a dokážeme našim klientom efektívne pomôcť!

Metodické usmernenie CPPPaP a CŠPP v oblasti posudzovania školskej pripravenosti v čase prerušenia prevádzky školských zariadení

Názory rodičov

"Verím odborníkom a nechcem sa báť o budúcnosť svojej dcérky Žofky, preto som neváhala ani minútu. Výskum v oblasti špeciálnej pedagogiky ide neskutočne dopredu "

Mária Homolová

"Dobrý deň, syna prijali do ZŠ (adresa v správe). Ďakujem Vám všetkým za pomoc! "

Používame moderné technológie

Používame nové technológie

O nás

Súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva Poltár bolo zaradené do siete Ministerstva školstva SR rozhodnutím č. CD-2006-2523/5512-1:095. Sme súkromné školské zariadenie výchovného poradenstva a prevencie. Sme financovaní v súlade so zákonom č. 564/2004, č. 689/2006 a č. 597/2003. Zdroje financovania: dotácie z obce a zo samosprávneho kraja, prípadne príspevky a dary od fyzických a právnických osôb, príspevky od žiakov, rodičov, zisk z podnikateľskej činnosti.

Adresa

13. januára 716/23
(pri Sklárni, bývalé sídlo SPP v Poltári)
987 01 Poltár

Telefón

+421 911 243 882

Poslať e-mail

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky