Novohradská knižnica Lučenec ponúka deťom:
 
Milí rodičia a milé deti, chceme vás všetkých pozdraviť a povedať vám aj touto cestou, že nám na Oddelení pre deti veľmi chýbate. Budeme sa vám pravidelne prihovárať prostredníctvom Fb – rozprávkami v slovenskom aj maďarskom jazyku a budeme spolu tvoriť.

Pre vás – našich kamarátov, máme dôležitú úlohu. Plánujeme pripraviť špeciálne číslo Čitárika, v ktorom budú vaše príbehy, básničky, hádanky, vtipy a recepty. Môžete nám poslať fotografie vášho kreatívneho tvorenia, ktoré vám spríjemňovalo chvíle doma.


Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Názory rodičov

"Verím odborníkom a nechcem sa báť o budúcnosť svojej dcérky Žofky, preto som neváhala ani minútu. Výskum v oblasti špeciálnej pedagogiky ide neskutočne dopredu "

Mária Homolová

"Dobrý deň, syna prijali do ZŠ (adresa v správe). Ďakujem Vám všetkým za pomoc! "

Používame moderné technológie

Používame nové technológie

O nás

Súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva Poltár bolo zaradené do siete Ministerstva školstva SR rozhodnutím č. CD-2006-2523/5512-1:095. Sme súkromné školské zariadenie výchovného poradenstva a prevencie. Sme financovaní v súlade so zákonom č. 564/2004, č. 689/2006 a č. 597/2003. Zdroje financovania: dotácie z obce a zo samosprávneho kraja, prípadne príspevky a dary od fyzických a právnických osôb, príspevky od žiakov, rodičov, zisk z podnikateľskej činnosti.

Adresa

13. januára 716/23
(pri Sklárni, bývalé sídlo SPP v Poltári)
987 01 Poltár

Telefón

+421 911 243 882

Poslať e-mail

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky